Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Seniorzy z Bałtowa i Ćmielowa integrują się

Seniorzy z gmin Bałtów i Ćmielów wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu integracyjnym. W Dziennym Domu Senior + w Ćmielowie odbył się bal karnawałowy.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

Seniorzy udowadniają, że wiek to jedynie liczba w dowodzie. Potrafią bawić się, integrować i cieszyć wspólnymi chwilami. Są przykładem, że  niezależnie od dolegliwości czy ograniczeń warto szukać radości każdego dnia. Miejscem, w którym seniorzy spełniają się są kluby seniora. 

W czwartek, 16 stycznia uczestnicy zajęć w Klubie Seniora w Okole gościli u seniorów w Ćmielowie. Kilkadziesiąt osób bawiło się na karnawałowym balu. 

Nasi seniorzy jesienią gościli w Okole na zabawie andrzejkowej. Postanowiliśmy zaprosić przyjaciół z gminy Bałtów do nas 

- mówi Ewelina Bukała, kierownik Klubu Senior + w Ćmielowie.  

 W Ćmielowie działają dwie palcówki nakierowane na pomoc, wsparcie i organizowanie czasu wolnego seniorów. To Klub Senior + oraz Dzienny  Dom Senior +. Obie swoją siedzibę mają w budynku dawnej szkoły, w centrum Ćmielowa.  Uczestnicy zajęć nie tylko spędzają miło czas, ale również  rehabilitują. Integracja z innymi klubami to też forma terapii. 

Z kolei w gminie Bałów działa jeden klub dla seniorów. od dwóch lat placówka ta mieści się w Domu Ludowym w Okole. Do klubu uczęszcza 20 mieszkańców gminy Bałtów. 

Dla gości z Okoła przygotowano poczęstunek i jak przystało na bal karnawałowy, nie mogło zabraknąć muzycznych i tanecznych akcentów. Wspólnie z seniorami bawili się burmistrz Joanna Suska oraz wójt Hubert Żądło, którzy zapowiedzieli, że takie spotkania będą organizowane regularnie. 

 


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama