Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń
Gościem w programie Espresso jest dziś Piotr Dasios, Kandydat na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze
Patrzący z bliska
18.03.2024 02:10
Słuchając treści wywiadu przychodzi mi na myśl treść mitu zaczerpnięta z mitologii chińskiej :
"przyczajony tygrys, ukryty smok"- oznaczająca : " ukrywanie SWOJEJ prawdziwej siły przed innymi". Byłem wiceprezydentem ,biegałem w maratonach/ udawałem/pracowałem/zgadzałem się z.. p. prezydentem J.G. ..,miałem odwagę odejść ( bo widziałem?, wiedziałem? ,przeczuwałem?) ,aby teraz-po wygranych wyborach -zaprezentować swe prawdziwe umiejętności w sprawowaniu prawdziwej władzy prezydenckiej w Ostrowcu Św.!?Można i tak, można i siak!?
Aleksandra
14.03.2024 23:40
Ma to sens! Zapisuje nagranie i będę sprawdzać realizację :)
A partycypacja społeczeństwa to jedyna możliwość, żeby w końcu przestać narzekać a zacząć robić.
Przekonał mnie Pan do siebie, proszę to dobrze wykorzystać!
Zofia
14.03.2024 20:11
Super rozmowa, jest Pan przesympatycznym człowiekiem. Będę na Pana głosować !
Paulina
14.03.2024 19:51
Świetny temat, dobre podejście do tematu. Świetnie
Gość
14.03.2024 19:24
A co zrobił dotychczasowy wice prezydent Łakomiec, który bazuje na projektach z czasów J. Górczynskiego?Nic nowego nie mówi i nie przedstawia. Tworzy tylko kolejne posady dla swoich.
Ostrowczanin
14.03.2024 17:24
Bla, bla ... Oby do 7 kwietnia. Może i próbuje Pan cos zmienić. Ale ja już nie wierzę.
Czytelnik
13.03.2024 14:42
Blisko dekadę przy Górczyńskim potem etacik vice dyrektora na MoSirze a teraz udaje że nie zna kolegów byłych ! Wstyd człowieku pamiętać że te głosy które zdobyłeś do senatu to były głosy na Zjednoczoną Opozycję ?! Jak był vice prezydentem nic wielkiego nie pokazał
Piotr Dasios
14.03.2024 15:22
Jedyny miałem odwagę odejść! Tak to boli? Brak Waszej odwagi! Ja jestem konsekwentny! Nie stałem murem za Jarkiem!
Napisz komentarz
Komentarze