Wynik w 20. minucie otworzyli zawodnicy z Tarnowa, ale jeszcze przed przerwą podopieczni Rafała Wójcika odpowiedzieli dwoma trafieniami. Na listę strzelców wpisali się Dariusz Brągiel i Patryk Domagała. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy jeden z testowanych piłkarzy podwyższył prowadzenie KSZO 1929. Strata bramki podziałała motywująco na graczy Unii, którzy w zaledwie kilka minut doprowadzili do remisu. Wynik 3:3 nie utrzymał się jednak długo. W 72. minucie „Pomarańczowo-Czarni” znów objęli prowadzenie, tym razem za sprawą Jakuba Pawlika. Na dziewięć minut przed końcem, uderzeniem głową Radosław Sylwestrzak ustalił wynik spotkania.
Ostatni sparing podopieczni Rafała Wójcika rozegrają w sobotę, 30 lipca. Rywalem Ostrowczan będzie Wisła Sandomierz.
Wygrana KSZO 1929. Osiem goli na boisku przy ul. Różanej
W sobotę, 23 lipca, piłkarze KSZO 1929 pokonali w meczu kontrolnym Unię Tarnów 5:3 (2:1).
- Krzysztof Stawiarski
- 23.07.2022 17:39
Data dodania:
23.07.2022 17:39
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
KOMENTARZE
Autor komentarza: M.Treść komentarza: Pani Przewodnicząca... "Ja ........."Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:03Źródło komentarza: I. Renduda-Dudek: Rada miasta intensywnie pracuje przed końcem rokuAutor komentarza: Mieszkaniec Ostrowca ŚwietokrzyegoTreść komentarza: A TAK o kulturze coś. Osobistej ....Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:18Źródło komentarza: I. Renduda-Dudek: Rada miasta intensywnie pracuje przed końcem rokuAutor komentarza: O.Treść komentarza: Wioska była... że Ho, Ho,Ho.....Data dodania komentarza: 9.12.2025, 11:52Źródło komentarza: Wioska Świętego Mikołaja po raz pierwszy w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: OstrowiankaTreść komentarza: Lekarz ma obowiazek leczyc I wspierac pacjenta . Niestety nie Powinien brac udzialu w konkursie. Obowiazki dyrektora beda zle wplywac na obowiazki lekarza.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 16:36Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: ZTreść komentarza: Jak odsetki w takim przypadku są wstrzyameneData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:56Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karze
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć
Reklama































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)























































Napisz komentarz
Komentarze